Firma Profili

TSP Makina

TSP makina olarak; sahip olduğumuz deneyimli kadromuz ve güçlü şirket yapımız ile, Türk plastik sektörüne uzun yıllardır hizmet etmekteyiz. Dostlarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin beklentilerini karışlamak için sürekli olarak ürün gamımızı yenilemekte değişen şartlara uygun geliştirmekteyiz.

Piyasada var olan TSP-W serisine ilave olarak pazara sunmuş olduğumuz TSP-M serisi modelimiz ile, bünyemize kattığımız İtalyan menşei li ürünler bunun bir göstergesi olarak sıralanabilir.

Türkiye de dünya standartlarında enjeksiyon makinesi üretme hedefine uygun yapılanan şirketimiz, bunun ilk şartı olan tesisleşme alt yapısını tamamlamış bulunmaktadır. Avrupa serbest bölgesinde 17.500 m2 üzerine inşa etmiş olduğumuz fabrika binamız ile ; bu hedefe daha da yaklaşmış bulunmaktayız. Temennimiz yakın gelecekte Türkiye pazarının ihtiyaç duyduğu bu alandaki üretim eksikliğini gidermek ve dışa bağımlılığı azaltmaktır.

Sahip olduğumuz bu anlayış ile Türkiye de var olan plastik sektörünün tüm oyuncularının tedarikçisi olmaya adayız. Dostlarımız ile nice yıllar birlikte olmak dileğiyle.

7/24 TEKNİK SERVİS

TSP Makina bünyesinde bulundurduğu deneyimli, uzman kadrosu ile 7/24 aktif servis verebilen bir yapıda faaliyet göstermektedir.