Enjeksiyon Makinaları

TSP - W / WS Serisi Enjeksiyon Makinaları

Geniş Makine Parkuru

TSP, Çinli G.E firması île yaptığı işbirliği ile Avrupa standartlarında ileri teknoloji ürünü plastik enjeksiyon makineleri üretimi yapmaktadır. TSP, üretimini yaptığı 60 tondan 4.000 tona kadar uzanan geniş makine parkuru ile müşterilerine hizmet vermektedir.

20 Yılı Aşkın Tecrübe

Sahip olduğu 20 yılı aşkın imalat tecrübesi ile tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek donanımlı makine ithalatı yapan TSP Makine, ilk serisi olan W modeli ile alışıla gelmiş enjeksiyon makinesi standartlarını değiştirmiştir.

CE Standartlarında Üretim

Teknolojinin tüm imkânları ile donatılmış 200.000 m2 kapalı alan da üretim yapan G.E ile yapılan iş birliği sonucunda geliştirilen TSP-W serisi; değişen ve gelişen müşteri beklentilerini tam olarak karşılayacak yüksek donanıma sahiptir. W serisi, yapımında kullanılan CE standartlarındaki ekipman yapısı ile dünyanın heryerinde sorunsuz çalışabilen, kullanıcı dostu makinelerdir.

Yüksek Standartlarda Hizmet

Yenilenen yüzü ve güncellenen yazılımı île TSP-W serisi enjeksiyon makineleri, plastik sektörüne yüksek standartlarda hizmet vermeye devam etmektedir.