Enjeksiyon Makinaları

TSP - M / MS Serisi Enjeksiyon Makineleri

Hassasiyet

M Serisi enjeksiyon makinelerimizde optimize edilmiş hareketli plakanın minimum sapma ile maksimum kontrol ve geçiş bağlantı dayanıklılığı için FEA (Sonlu Elemanlar Analizi) tasarımı kullanılmıştır. Dünyaca ünlü KEBA serisi PLC ile donatılmış olan M Serisi hızlı tepki veren performansı ile son derece güvenilirdir. M Serisi, servo motor ve enerji makinesi tamamen dijital kapalı devre kontrol ile donatılmıştır ve basınç; özellikle düşük akış hızı altında yüksek hassasiyet ve stabil akış ile 0.3 bar kadar hassas ve hatasız olacaktır.

Modüler Tasarım

M Serisi enjeksiyon makineleri tamamen kullanıcının bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Çünkü tüm bileşenler üretim planın hızlı organizasyonu için modülleştirilmiştir. Örneğin; M Serisinin güç sistemi sabit pompa, değişken pompa, servo sistem seçilebilir ve herhangi bir mekanik parça değiştirmeden bu işlemler gerçekleştirilebilmektedir.

Lider Teknoloji

TSP Makina; teknolojik yeniliklere değer vererek desteklemeye devam etmektedir. Yüksek teknoloji inovasyon ve Ar-Ge ile ilgili çalışmalarımız temel rekabet avantajımızı artırmaktadır. Şimdi bütün makinelerimizde tamamen kapalı-çevrim kontrolü, yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu kontrolü, düşük gürültü kontrolleri ve yüksek enjeksiyon hızı kullanılmaktadır. Ar-Ge merkezimiz de test merkezi, bilgi merkezi, standardize takım ve deneme üretim merkezi, makine kaplama, elektronik, elektrik, hidrolik şanzıman, polimerler departmanları bulunmaktadır.

Enerji Tasarrufu

M Serisi makineler; YUKEN değişken debili hidrolik pompa ile (opsiyonel ithal servo sistemi), aynı boyutta sabit pompaya göre 30% -60% enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca işletmenin trafo kapasitesinden de tasarruf etmesine olanak sağlamaktadır. Örneğin; 150 KVA transformer ile 8-9 makinenin çalışabileceği maksimum enerji ile 10-11 tane M Serisi rahatlıkla çalışabilir.